Gru 27, 2021
Oborniki. Od 27 grudnia czynny „biały orlik”
Lodowisko ma być czynne codziennie. Wprowadzono konkretne obostrzenia wynikające z zachowania reżimu sanitarnego, warto zabrać ze sobą "paszport covidowy".









