Kamila Bracikowska jedzie na Mistrzostwa do Kobe

Kamila Bracikowska wystąpi w lipcowych Akdemickich Mistrzostwach Świata w Kobe.

 

 

Akademicka Kadra Polski wytypowała Kamilę Bracikowską do startu w Akademickich Mistrzostwach Świata – Kobe (Japonia). Zawody odbędą się w terminie od 19 do 22 lipca 2018 r.

Oborniczanka wystąpi w kategorii kata indywidualnego kobiet.

Akademickie Mistrzostwa Świata należą obok Uniwersjad do największych imprez międzynarodowych organizowanych przez FISU- organizację międzynarodową, która została założona w 1949 r. ,( Fédération Internationale du Sport Universitaire -International University Sport Federation).

Początki tej rywalizacji sięgają 1924 roku, kiedy w Warszawie odbyły się I Letnie Akademickie Mistrzostwa Świata, na których zdobyliśmy w 28 medali (13 złotych, 11 srebrnych i 4 brązowe).

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież