2 złote medale Obornickiego Klubu Karate w Lęborku

obornicki klub karate zdobyl 2 zlote medale w leborku

Obornicki Klub Karate przywiózł 2 złote medale z Mistrzostw Polski Seniorów w Lęborku.

W sobotę 10 marca zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF w Lęborku. W zawodach rywalizowało 141 zawodników z 38 klubów. Obornicki Klub Karate wystawił do walk 5 zawodników, którzy zdobyli 2 złote medale.

Mistrzynią Polski seniorów w kata indywidualnym kobiet została Kamila Bracikowska. W ten sposób po raz kolejny potwierdziła ona swoją bezwzględną dominacje w tej konkurencji nad innymi zawodniczkami w kraju.
Sukces Kamili zmobilizował  jej klubowe koleżanki Aleksandrą Wieczorek i Justyną Gralak, które w raz z nią wywalczyły drugi złoty medal i tytuł mistrzyni Polski,tym razem w kata drużynowym. Warto dodać, że ich przewaga nad innymi zespołami była tak duża że wszystkie swoje walki wygrały nie tracąc ani jednego punktu.
Dzięki temu wynikowi Obornicki Klub Karate w klasyfikacji medalowej znalazł się na 6 miejscu na 38 rywalizujących klubów.
W zawodach uczestniczyli również Sara Wosicka i Maciej Mullauer
Wszystkim medalistom gratulujemy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież