Obornicki Klub Karate - 3 medale z mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF

Obornicki Klub Karate

Przez dwa dni 29 i 30 września czwórka naszych zawodników rywalizowała w Pleszewie podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF. Startowało ponad 430 zawodników z 59 klubów, ale nasi karatecy jak zwykle pokazali ,że są cały czas wśród najlepszych.

I miejsce w kata indywidualnym młodzieżowców zajęła Kamila Bracikowska, która miała szczególnie trudne zadanie, gdyż broniła tytułu z ubiegłego roku. II miejsce w kumite młodzieżowców w kat – 50 kg wywalczyła Sara Wosicka a III miejsce w konkurencji kata juniorów zajął Maciej Mullauer.

W mistrzostwach brał także udział Jędrek Ślachciak. Wszystkim medalistom i uczestnikom gratulacje!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież