Udane otwarcie sezonu sportowego Obornickiego Klubu Karate

20161001 100207

 

W sobotę 01 października najmłodsi zawodnicy Obornickiego Klubu Karate zainaugurowali swój nowy sezon sportowy 2016/2017 udziałem w IV Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF Rokietnica Cup 2016. Start w zawodach okazał się bardzo udany. Oborniccy karatecy wywalczyli tam 14 medali w następujących konkurencjach:
Kihon:
I m Daria Pakuła w roczniku 2009 i młodsi
III m Antek Najdek w roczniku 2008
III m Wojtek Desperak w roczniku 2007
Kata indywidulne:
I m Krystian Chrzanowski w roczniku 2007
I m Wiktoria Kulupa w roczniku 2006
I m Laura Chrzanowski w roczniku 2004
II m Piotr Kulikowski w roczniku 2007
III m Agata Wosicka w roczniku 2006
III m Kacper Henshel w roczniku 2006
III m Adam Najdek w roczniku 2005
Fantom:
I m Wiktoria Kulupa w roczniku 2006
I m Laura Chrzanowska w roczniku 2004
Kumite:
II m Piotr Kulikowski w roczniku 2007
II m Agata Wosicka w roczniku 2006
W ten sam dzień najbardziej utytułowana zawodniczka klubu Kamila Bracikowska reprezentowała barwy naszego kraju podczas Grand Prix Europy w Karate WKF w Pilznie w Czechach, gdzie przegrała jednym głosem walkę o brązowy medal zajmując tym samym w tej prestiżowej imprezie miejsce między IV a VIII.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież