Kolejny międzynarodowy sukces Kamili

karate 2

W minioną sobotę po raz kolejny mieszkanka naszej gminy Kamila Bracikowska  reprezentowała barwy Polski na międzynarodowym turnieju karate. Zaledwie tydzień temu zdobyła dwa medale na turnieju w Berlinie by teraz powtórzyć ten sam wyczyn na bardzo silnie obsadzonym Grand Prix Słowacji w Karate WKF, które odbywało się w Bratysławie. Zawody które zgromadziły blisko 1300 zawodników z 18 państw zalicza się do jednych z większych w Europie.

Kamila startując w konkurencji kata w swojej kategorii wiekowej junior wywalczyła brązowy medal natomiast w kategorii starszej młodzieżowca o mało co nie doprowadziłaby do małej sensacji  gdyż nie wiele brakowało by w walce finałowej pokonała by  aktualną mistrzynię Europy ostatecznie jednak  zajęła drugie miejsce.

Udział w zawodach był możliwy dzięki wsparciu finansowemu pana Tomasza Zglinickiego właściciela firmy WITO oraz Urzędu Miejskiego w Obornikach, za co Zarząd Obornickiego Klubu Karate serdecznie dziękuje.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież