Paweł Przewoźny najlepszy w Europie.

| T.Wosicki | Sztuki walki

Paweł Przewoźny najlepszy w Europie

Przez dwa dni 24 i 25 maja w hali Arena w Poznaniu rywalizowali ze sobą karatecy podczas Mistrzostw Europy Karate FSKA.

W zawodach tych brali udział  sportowcy z Obornickiego Klubu Karate trenowani przez Tomasza Wosickiego, którzy na tych mistrzostwach wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Karate WKF reprezentowali barwy naszego kraju.W pierwszym dniu zawodów udało się wywalczyć trzy medale a dokonali tego najmłodsi z pośród startujących.

Pierwsze miejsce zdobył Piotr Kulikowski w konkurencji kata, a także drugie miejsce w konkurencji kumite w kat. 6 lat i młodsi. Trzecie miejsce również w kumite w tej samej kategorii wywalczył Krystian Chrzanowski.

W kolejnym dniu mistrzostw startowali starsi zawodnicy którzy ukończyli już 15 lat i tu bezkonkurencyjny okazał się Paweł Przewoźny, który zdobył aż 9 medali i został ogłoszony najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Europy Karate FSKA.

• Sara Wosicka III m kumite drużynowe kadetek
  • Wojtek Kulikowski III m kumite indywidualne i drużynowe kadetów.

W zawodach brali udział  także, Patryk Tubicz, Tadeusz Kulikowski i Dominik Królski. Tym zawodnikom również należą się duże gratulację za sportowa postawę i walkę aż do końca.

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!

Sukces na Mistrzostwach Polski w Para Karate

W niedziele 11 czerwca 2023,  w Głubczycach odbyły się I Mistrzostwa Polski w Para Karate. W zawodach, które zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z całej Polski wzięła też udział trójka karateków z Obornickiego Klubu Karate.