OBORNIKI SĄ THE BEST!!!!

belgijka 1

 

Dni Obornik rozpoczęły się od mocnego uderzenia. 1425 osób jednocześnie zatańczyło taniec „belgijkę” i w ten sposób padł rekord Polski. Gratulacje! (foto: UM Oborniki)

Mimo niesprzyjającej pogody, padającego deszczu Oborniczanie zmobilizowali się i tłumnie przybyli na teren Zespołu Szkół przy ulicy Obrzyckiej. To już trzecia i udana próba bicia rekordu w grupowym tańcu belgijki, 1 czerwca padł rekord w Chojnowie - 950 osób, a 4 czerwca w Miliczu - 1104 osoby.

Co ciekawe, oglądając relację z Milicza i porównując do pojawiających się już amatorskich filmów z Obornik to  … oceńcie sami, naszym zdaniem w Obornikach jest MOC!

Milicz ->

 

Oborniki ->

 

 

Rekord pobity

Opublikowany przez Grzegorz Cygan na 17 czerwca 2016

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież