Czwarta świeczka na torcie Brass Bandu.

IMG 3241m

Stało się już tradycją że w jedną z listopadowych sobót Brass Band Oborniki świętuje swoje urodziny. W tym roku już czwarty koncert urodzinowy zagrany oczywiście w Obornickim Ośrodku Kultury odbył się 14 listopada.

Koncert rozpoczęto punktualnie jak zapowiadano o godzinie 18.04. Pełna gala, wszyscy w czarnych koszulach i białych krawatach, trąby z tyłu, przed nimi puzony a z przodu saksofony. Sekcja rytmiczna po lewo. Pan Tomasz podniósł ręce do góry no i się zaczęło.

Półtora godzinny koncert wypełniony był utworami które już mieliśmy okazję słyszeć w wykonaniu big bandu, ale wiele opracowań usłyszeliśmy pierwszy raz. Utworem Randy Newmana  „You Can Leave Your Hat On” /szerszej publiczności utwór znany z filmu „9 i pół tygodnia”/  rozpoczęto koncert. Ponadto usłyszeliśmy „St. Thomas” Sonnego Rollinsa, „Soul Bossa Nova” Quincy Jonesa, „Rock You like a hurricane” hit zespołu Skorpions czy kompozycję Brass Bandu „Shake it off” i inne. Oczywiście nie mogło zabraknąć  największego przeboju  muzyki swingowej czyli „In The Mood” Glenna Millera.

W rolę konferansjera wcielił się Kajetan Ruks. Anonsowanie utworów oraz przedstawianie członków big bandu jak przystało na kabareciarz przyprawione było stosownym żarcikiem.

Jak nie trudno się domyślić nie obyło się bez bisów i życzeń urodzinowych do których i my się dołączamy

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

Kino 9D już od poniedziałku w OOK

04-10-2018 | Wyświetleń:406

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykłą przygodę z kinem 9D.

Mariusz Szczygieł i spotkanie z czeską kulturą …

03-10-2018 | Wyświetleń:282

Mariusz Szczygieł będzie gościem gościem czeskiego wieczoru w ramach Spotkań z kulturą w Obornickim Ośrodku Kultu...

Pokój zagadek od 6 października w Obornikach

01-10-2018 | Wyświetleń:673

W ofercie Obornickiego Ośrodka Kultury znajdziemy w październiku m.in. Pokój Zagadek.

Czas na oficjalne otwarcie Placu K. Marcinkowskieg…

28-09-2018 | Wyświetleń:1718

W Rogoźnie zostanie dziś oficjalnie otwarty Plac Karola Marcinkowskiego.

Teatr Polska znów w Obornikach. Zapraszamy na 3 s…

27-09-2018 | Wyświetleń:461

Teatr Polska znów zawita w Obornikach. Pierwszy spektakl już 7 października w OOK.

Trwa remont objezierskiego Domu Kultury

19-09-2018 | Wyświetleń:535

Objezierski Dom Kultury ma być oddany do użytku jeszcze w tym roku.