O mikroFONII raz jeszcze.

mikrofonia2

Jak już wcześniej informowaliśmy Powiatowy Przegląd Młodych Talentów ,,mikroFONIA 2015” poprzedzony jest eliminacjami gminnymi.

O obornickich eliminacjach już pisaliśmy. W Rogoźnie eliminacje odbyły się 13 marca b.r. w Rogozińskim Centrum Kultury, do których przystąpiło 40 osób. Trudnego zadania oceny młodych adeptów sztuki muzykowania podjęli się: Robert Dobrogowski, Agata Pasternak, Marzena Działo, Ewelina Citar, Anna Grabińska, Alicja Marchwiak i Joanna Kania.

Do finału powiatowego zakwalifikowano w grupie wokalistów: Julię Hopę, Joannę Hinz, Adę Ptaszyńską, Sarę Frankiewicz, Alicję Przybylską, Martę Kaniewską, Ernesta Mydrę, Szczepana Rodaka, Kornelię Nowaczyk, Magdalenę Frąszczak, Magdalenę Blachę, Huberta Smolenia oraz zespół wokalny ,,DESZELKOS”.

W grupie instrumentalnej: Dominikę Zawiską,  Jakuba Zengera oraz  Kacpra Piechnika.

Gminny Ośrodek Kultury w Ryczywole eliminacje zorganizował dnia 10  marca b. r.  Do konkursu przystąpiło jedenaście osób.

Do finału powiatowego zakwalifikowano w grupie wokalistów: Weronikę Skorwider, Julitę Grośty, Oliwię Ratajczak, Sandrę Kamińską, Małgorzatę  Szymańską, Sandrę Wielicką, Izabelę Czumałowską oraz Aleksandrę Bukowską.

W grupie instrumentalistów: Kordiana Nowickiego, Esterę Leszczyńską oraz Hannę  Machejek. Występy  oceniali: Renata Ruks-Sobczak, Andrzej Koczorowski oraz Marek Górzyński.

Wyróżnieni spotkają się na przeglądzie powiatowym w dniach 10 i 11 kwietnia b.r. w Obornickim Ośrodku Kultury.

Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież