MAX MARIO w Obornikach

max

W mininym tygodniu, 5 grudnia w Obornickim Ośrodku Kultury wystąpił Mariusz Kalaga, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Akademii Pedagogicznej w Krakowie i Akademii Ekonomicznej w Katowicach jednak jego zawodem wykonywanym jest piosenkarstwo.

Bożyszcze Śląska śpiewa piosenki z gatunku pop i country. Występował na festiwalach country, również w Nashville gdzie odbywa się największy na świecie festiwal tego gatunku.

W Obornikach artysta wystąpił akompaniując sobie na gitarze. Wspaniały kontakt z publicznością, wspólne śpiewanie a nawet tańce wytworzyły niepowtarzalny klimat. Usłyszeliśmy przeboje Roya Orbisona, Elvisa Presleya oraz wiele innych standardów muzyki rozrywkowej.

Dedykacje na płytach oraz wspólne zdjęcia zakończyły wspaniałą imprezę.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież