Oborniczanie lubią kabarety

mm IMG 8361

Kabaret Skeczów Męczących jest trzecim z najpopularniejszych polskich  kabaretów który wystąpił w tym roku na scenie Obornickiego Ośrodka Kultury.

Atutami kabaretu są skecze zaangażowane społecznie i politycznie, luz sceniczny i umiejętność rozbawienia każdej publiczności.

Artyści potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu, czego byliśmy świadkami podczas występu w Obornikach. Skecze kabaretu w krzywym zwierciadle trafnie oddają nasza rzeczywistość.

Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz i Michał Tercz członkowie kabaretu w niedzielne popołudnie 23 listopada zapewnili widzom spektaklu wspaniałą zabawę. Sami o sobie mówią cytując Paulo Coelha ,,To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące".

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież