Plewiszczoki i Aspirynki na obornickich łazienkach (film)

Plewiszczoki i Aspirynki na obornickich łazienkachNiestety pogoda nie dopisała, w minioną niedzielę piknikowa propozycja rodzinnego spędzenia czasu nad Wełną nie przyciągnęła zbyt wielu oborniczan. Mimo tego zaproszeni artyści spisali się na medal.

Organizatorzy przygotowali atrakcje dla najmłodszych oraz możliwość skorzystania z kajaków. W części artystyczne niedzielnego popołudnia zaprezentowała się kapela Plewiszczoki i zespół Aspirynki z Komornik. Sympatyczna dawka swojskiego muzykowania, w sam raz na piknikową niedzielę.

W przyszłym tygodniu, 21 lipca kolejne występy, tym razem zobaczymy orkiestrę dętą Castle Brass z Kórnika, oby pogoda dopisała.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież