Adam Bieranowski gra z finalistą X-FAKTOR (film)

fot. https://www.facebook.com/adambieranowskiofficialAdam Bieranowski to nazwisko, które powinniśmy zapamiętać. O młodym artyście pochodzącym z Rogoźna pisaliśmy już przy okazji jego występu w programie Kuby Wojewódzkiego.

Tym razem Adam kolejny raz bardzo pozytywnie nas zaskoczył. 18 listopada w Warszawskim klubie Chwili miała miejsce premiera singla, finalisty programu X-FAKTOR BIBY. W singlu tym Biba występuje właśnie z Adamem Bieranowskim.

Posłuchajcie tego kawałka. Muszę przyznać, że akurat te dźwięki trafiły odpowiednio w mój nastrój i stwierdzam, że można przy nich popłynąć. Choć to piosenka Biby, to cieszy mnie bardzo każdy dźwięk spod ręki Adama. Tak trzymać!!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież