Drużyna Libera w Poznaniu! (film)

Wczoraj 17.10.2012r. Drużyna Libera wraz ze swym Generałem walczyła o głosy w samym Poznaniu. Jako punkt startowy obrali sobie poznański Ratusz. To tutaj w samo południe na schodach siedziby władz miejskich Poznania rozpoczęli walkę o głosy poznaniaków dla swojej Drużyny.

Drużyna Libera została ciepło przyjęta. Oczywiście zaśpiewała ostatnio prezentowaną piosenkę  w „Bitwie na Głosy” „Poker face”. Nie zabrakło też  „Ludzkiego gestu”. Liber przy okazji rozdał wiele autografów zgodnie z zasadą preferowaną od początku akcji – jeden autograf to jeden sms. Poznaniacy robili sobie zdjęcia z „16” oraz z samym Generałem. Nie brakowało uśmiechów i zapewnień o wsparciu dla obornickiego zespołu.

Następnie wszyscy przeszli ulicą Półwiejską do Starego Browaru, rozdając po drodze kolejne autografy i zachęcając do oddawania głosów na swoją Drużynę.

Finał jest coraz bliżej. Pamiętajcie więc o wsparciu w sobotni wieczór Drużyny Libera i wysyłaniu wiadomości sms o treści 6 na nr 7350!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież