Konkurs INEA GRA na półmetku

Konkurs INEA GRA – Scena jest twoja przekracza półmetek. Dotychczas do plebiscytu zgłosiło się 46 zespołów, które powalczą o możliwość suportu Gwiazd Pyrlandii 2012.

Wśród zgłoszeń dominują kapele rockowe, ale nie brakuje także bluesa, reggae, funku czy electro. W ciągu pierwszych dwóch tygodni konkursu najwięcej głosów zgromadziły zespoły: Monroe z Kalisza, Dell Arte z Sochaczewa i Vicky Blows z Poznania. Jednak zwycięska trójka może wyglądać zupełnie inaczej, bowiem konkurs potrwa do 30 czerwca. Internauci  wybiorą 10 kandydatów, a o ostatecznym wyborze laureatów konkursu INEA GRA zdecyduje jury.  Kto wygra swoje pięć minut na scenie, honorarium i próby w studiu nagrań dowiemy się przed końcem lipca.

więcej na www.facebook.com/INEA.GRA

źródło INEA S.A.

Komentarze  

#1 Przemek 2012-06-23 15:27
Można głosować na dwie kapele z powiatu obornickiego OJCOWIE i 2FINGERS :)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież