Już wkrótce debiutancki teledysk Bartka Tecława

Już wkrótce debiutancki teledysk Bartka Tecława

Dobra informacja dla fanów muzyki Disco Polo, oborniczanin Bartek Tecław wczoraj skończył zdjęcia do teledysku z piosenką "Tylko Ona i słońce". Utwór ten ukaże się w na debiutanckim singlu.

Zdjęcia nakręcono nad jeziorem Ślesińskim w doskonałej letniej atmosferze. Sama piosenka i teledysk utrzymany jest właśnie w klimatach wakacyjnych.

Teledysk ma ukazać się na początku lipca, poinformujemy Was o tym. Tymczasem kilka gorących fotografii z planu zdjęciowego oraz muzyczna próbka Bartka Tecława.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież