Golec uOrkiestra zagrała w Ryczywole (foto)

Prawdziwie muzyczne święto miało miejsce w niedzielę w Ryczywole.

Dnia 27 stycznia 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ryczywole odbył się koncert Golec uOrkiestra. Zespół zaprezentował najpiękniejsze kolędy i pastorałki w góralskim klimacie m.in. Lulajże Jezuniu, Triumfy Króla Niebieskiego, Cicha Noc i wiele innych, wprowadzając widownię w  świąteczną atmosferę.

Na zakończenie koncertu, po burzliwych owacjach na stojąco, zespół wykonał utwór Lornetka  ku radości zgromadzonej publiczności.Po koncercie publiczność miała możliwość zakupienia płyt oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć z członkami zespołu.

Serdeczne podziękowanie za perfekcyjne zorganizowanie koncertu składamy organizatorom koncertu a w szczególności Dyrektorowi i pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury,  pracownikom Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. oraz Dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole. Druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Ryczywołu i Skrzetusza dziękujemy za czuwanie nad bezpieczeństwem imprezy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież