Recital Anny Wólczyńskiej.

W latach ubiegłych swoje recitale mieli Jagoda Borowiak i Łukasz Ból, a w tym roku 3 grudnia na swój recital zaprosiła Anna Wólczyńska. Wymienione osoby to członkowie zespołu „Tacy Sami” działającego przy Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „PRZYJACIEL” z Obornik. Zespół  działa od 2002 roku.

Gospodynią wieczoru a jednocześnie wykonawczynią wielu piosenek była oczywiście Anna  Wólczyńska. Do udziału w koncercie zaproszeni zostali: Magdalena Frąszczak, Jagoda Borowiak, Weronika Strzępka, Faustyna Zydorczak, Zuzanna Resterny, Łukasz Ból, Szymon Brzeziński, Elżbieta Kosicka-Kopeć i Lech Faron. Gościem specjalnym i niespodziewanym była poznańska wokalistka Urszula Lidwin.

W programie koncertu znalazły się utwory polskich wykonawców będące dobrze znanymi przebojami. Wymieńmy kilka z nich: „Tyle słońca w całym mieście” utwór z repertuaru Anny Jantar na dobry początek zaśpiewała  Anna Wólczyńska, piosenkę Haliny Benedyk „Mamy po 20 lat” wykonała Zuzanna Resterny.  „Miasteczko cud” to tytuł piosenki wykonywanej przez Justynę Szafran, a w obornickim koncercie zaśpiewała ją studentka piosenkarstwa Magdalena Frąszczak.  Duet Anna Wólczyńska i Łukasz Ból  zaśpiewał niezapomnianą piosenkę Zbigniewa Wodeckiego „ Z tobą chcę oglądać świat, natomiast Lech Faron opiekun zespołu „Tacy Sami” zaśpiewał dobrze znany utwór „Gangu Marcela” „Dziewczyno obudź się”. To tylko nieliczne piosenki z bogatego programu przygotowanego na ten wieczór. Ponadto Pan Lech całość zgrabnie słowem związał i stosownym żartem przyprawił. Nie ulega wątpliwości że był to bardzo udany kameralny wieczór.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

Giełda pomysłów w Obornickim Ośrodku Kultury

10-08-2018 | Wyświetleń:342

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w giełdzie pomysłów.

Dożynki w Gorzewie. Zadbaj o swoją posesję

09-08-2018 | Wyświetleń:1076

LGD Kraina Trzech Rzek zaprasza do udziału w konkursie w związku z dożynkami w Gorzewie.

Wydłużony termin składania ankiet w sprawie roz…

06-08-2018 | Wyświetleń:295

Gmina Oborniki wydłużyła termin składania ankiet dotyczących współpracy w ramach partnerstwa publiczno-pryw...

Postacie z bajek zawładnęły Rogoźnem. Serca po…

04-08-2018 | Wyświetleń:630

Wakacyjny Festyn Rodzinny toczył się w bajkowej scenerii. Wszystko to za sprawą Rogozińskiego Centrum Kultury...

Wakacyjny Festyn Rodzinny z Power Play i Bartkiem …

29-07-2018 | Wyświetleń:1709

Zespół Power Play i Bartek Tecław byli gwiazdami sobotniego Wakacyjnego Festynu Rodzinnego w Rogoźnie...

Tak bawiliśmy się na Summer, Disco & Dance w…

28-07-2018 | Wyświetleń:807

Summer, Disco & Dance w Obornikach przeszło do historii. Czas przypomnieć sobie, jak się bawiliśmy...