Rogoźno kulturalną stolicą powiatu?

Marcin Matuszewski dyrektorem RCK

31 marca wydanym zarządzeniem Burmistrz Rogoźna powołał Marcina Matuszewskiego na trzyletnią kadencję na stanowisko Dyrektora RCK w Rogoźnie.

Jest to zarządzenie Nr OR.0050.1.67.2017 Burmistrza Rogoźna z dnia 31 marca 2017 r. w sprawie: powołania Dyrektora Rogozińskiego Centrum Kultury w Rogoźnie. Powołanie nastąpiło od dnia 1 kwietnia 2017 r. do dnia 31 marca 2020 r.
1 kwietnia 2017 r. Dyrektor Marcin Matuszewski rozpoczął pracę w RCK w Rogoźnie. Jednym z pierwszych działań nowego dyrektora było zapoznanie się szczegółowo z dokumentacją RCK oraz spotkanie z pracownikami Muzeum i Biblioteki.

Nowy dyrektor RCK zamierza wdrożyć szereg nowych i ciekawych pomysłów. Zapowiada się na spore zamieszanie kulturalne w powiecie obornickim! Szczegóły niebawem.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież