Konferencja prasowa Kukiz 15 w Obornikach

Konferencja prasowa Kukiz 15 w Obornikach

W dniu 29.06.2017 r. odbyła się konferencja prasowa Posła Błażeja Łukasza Pardy w Obornikach. Poruszony został temat najbliższych wyborów samorządowych.

Ruch obywatelski KUKIZ’15 rozpoczyna innowacyjny ogólnopolski projekt na wybory samorządowe w 2018 r skierowany do obywateli! Zapraszamy do niego mieszkańców, społeczników, aktywistów, działaczy, lokalnych liderów i niezależnych samorządowców z Powiatu Obornickiego.

Po sukcesie wyborczym z 2015 roku – zarówno w wyborach prezydenckich jak i parlamentarnych oraz sukcesach pracy Klubu Parlamentarnego „Kukiz’15” w Sejmie, Paweł Kukiz oraz my, posłowie „Kukiz’15 zgłosiliśmy nowy i rewolucyjny pomysł na współpracę z obywatelami, środowiskami lokalnymi, stowarzyszeniami, działaczami oraz liderami lokalnymi. Nasz projekt jest otwarciem na każdego uczciwego człowieka i zaproszeniem go do współpracy w wyborach samorządowych w 2018 r. Projekt otwiera każdemu możliwość kandydowania wbrew partiom politycznym. Na naszej stronie www.samorzadyzkukizem.pl każdy będzie mógł zgłosić się do współpracy w samorządzie i do kandydowania na wszystkie szczeble w najbliższych wyborach samorządowych. 

Wraz z Pawłem Kukizem i wszystkimi posłami naszego Ruchu będziemy uczestnikami projektu, który daje niepowtarzalną szansę na zgłoszenie się i korzystanie z możliwości szkoleń oraz kandydowania na listach ruchu „Kukiz’15” jak i z jego poparciem w lokalnych komitetach.

W ten sposób otwieramy samorząd dla obywateli, a nie tylko członków partyjnych klanów i lokalnych układów. Tworzy dla obywateli szansę, aby zostać Prezydentem/Burmistrzem Miasta, Radnym Sejmiku Wojewódzkiego, Radnym Powiatu czy Gminy, bez oddawania swojej suwerenności, poczucia dumy czy zwykłej uczciwości partiom politycznym.

Od kandydatów wymagamy uczciwości i realnego działania na rzecz lokalnej społeczności. Dla nas liczy się obywatel, a nie partyjna legitymacja.

Błażej Łukasz Parda