.Nowoczesna Ryszarda Petru oficjalnie w powiecie obornickim.

nowoczesna powiat oborniki

Partia ekonomisty Ryszarda Petru szturmem wdarła się na polską scenę polityczną równiez w Powiecie Obornickim. Partia ta po kilku miesiącach istnienia wprowadziła do Sejmu 28 posłów i coraz lepiej oceniana jest przez Polaków. 

W połowie stycznia struktury .Nowoczesnej zostały utworzone w powiecie obornickim. Na ich czele stanął działacz społeczny, radny RM w Rogoźnie – Łukasz Zaranek, który od sierpnia był koordynatorem Nowoczesnej w powiecie wągrowieckim i obornickim, wspierając organizacyjnie kandydatów na posłów z tego rejonu.

Powołanie struktur powiatowych było kwestią czasu – mówi przewodniczący zarządu powiatowego Nowoczesnej. – Zainteresowanie przystąpieniem do struktur lokalnych było duże, niemniej jednak przyjęliśmy w Nowoczesnej zasadę potrójnej weryfikacji kandydatów, aby nie zgubić tego, co tkwi u podstaw ugrupowania: świeżości, merytorycznego przygotowania i braku obciążeń z przeszłości. Dlatego też wśród wiceprzewodniczących zarządu powiatu obornickiego znaleźli się: Mirosław Moskalewicz, obornicki lekarz, dyrektor NZOZ Konsyliarz oraz rogoziński przedsiębiorca, były niezależny radny powiatowy - Maciej Gracz.

Chcemy stworzyć nową jakość polityki, z nowymi osobami, które  mają świeże spojrzenie na sprawy naszego regionu chcemy zastąpić osoby, które od dekad pojawiają się w naszych samorządach. Zarząd koła Nowoczesnej na comiesięcznych spotkaniach skupia uwagę na priorytetach dla powiatu obornickiego oraz gmin wchodzących w jego skład. Przed powstaniem programu Nowoczesnej przeprowadzono największe w historii naszego kraju konsultacje społeczne, my – tutaj na dole – także skupimy się na problemach, jakie definiować będą Mieszkańcy, stąd też możliwość bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – informuje Łukasz Zaranek. 

 

Komentarze   

-2 #2 Franciszek 2016-03-16 20:45
Cytuję Guest:
To do nas też idioci zawitali

A czemu gościu z Nowoczesnej w naszym okręgu dostał tyle głosów? Guest jesteś w tej okolicy w mniejszości, nie wystarczy trolować na forach.
Cytować
+9 #1 Guest 2016-03-16 20:33
To do nas też idioci zawitali
Cytować