Zapraszamy na spotkania informacyjne dla S11 na odcinku Ujście – Oborniki.

W związku z planowaną budową S11 na odcinku Ujście - Oborniki odbęda się spotkania konsultacyjne.

Generalna Dyrakcja Dróg Krajowych i Autostrad w dniach 18, 20, 25 oraz 26 marca br. wraz z Projektantem spotka się z mieszkańcami Gmin przez które planowana jest S11 na odcinku Ujście -Oborniki. GDDKiA zaprasza wszystkich chętnych.

Celem spotkań jest poinformowanie społeczeństwa o planowanej inwestycji drogowej, tj. budowie drogi ekspresowej S11. Podczas organizowanych spotkań, mieszkańcy będą mogli zapoznać się z zaprojektowanymi wariantami przebiegu drogi S11 wraz z obsługą komunikacyjną terenu przyległego (naniesionymi na ortofotomapy), jak również wyrazić w Ankietach opinie na temat preferencji dot. przebiegu drogi.

Ponadto w Ankiecie można zgłosić uwagi i wnioski dotyczące proponowanych rozwiązań projektowych. Ankiety dostępne będą na stronach internetowych Urzędów Miast i Gmin, jak również w ich siedzibach. Wypełnioną Ankietę będzie można złożyć w trakcie spotkań informacyjnych, bądź w terminie 14 dni od spotkania we właściwym terenowo Urzędzie. Może zostać również przesłana pocztą bezpośrednio na adres Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu, ul. Siemiradzkiego 5a, 60-763 Poznań, bądź na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały informacyjne będą dostępne również na stronach internetowych Urzędów Miast i Gmin oraz na stronie internetowej Inwestora: www.gddkia.gov.pl

Spotkania odbędą się dla poniższych Gmin:

1. Gmina Chodzież

- 18.03.2019 r. godz. 16.00
w Wiejskim Klubie Kultury, Milcz 73a, Chodzież

3. Gmina Ryczywół

- 25.03.2019 r. godz. 16.00
w GOK, ul. Nowa 2, Ryczywół

2. Gmina Budzyń

- 20.03.2019 r. godz. 15.00
w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich,
ul. Rogozińska 52, Budzyń

4. Gmina Rogoźno

- 26.03.2019 r. godz. 16.00
w Rogozińskie Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 2, Rogoźno

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2