Ewa Wysocka sołtysem Studzieńca

Ewa Wysocka została wybrana ponownie sołtysem Studzieńca na nową kadencję.

25 lutego odbyły się kolejne wybory sołeckie w gminie Rogoźno. Po Owczegłowach i Pruścach przyszła pora na Studzieniec. W zebraniu udział wzięli m.in burmistrz Roman Szuberski i Przewodniczący Rady Miejskiej Maciej Kutka.

W spotkaniu wyborczym wzięło udział blisko 60 mieszkańców wsi. Kandydatów na gospodarza wsi było 2. Z dotychczasową sołtys Ewą Wysocką o głosy poparcia walczył Łukasz Krzyśka. Zwycięzcą mogła zostać jednak tylko jedna osoba. Większe poparcie otrzymała radna Wysocka i to ona przez najbliższe 5 lat będzie nadal gospodarzem wsi.

Pani Sołtys życzymy wytrwałości w pracy na rzecz mieszkańców Studzieńca.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież