Konsultacje w sprawie zmian statutów sołectw

Trwają konsultacje społeczne w sprawie zmian w statutach sołectw Gminy Oborniki.

Zgodnie z uchwałą Nr XXXIII/387/13 Rady Miejskiej w Obornikach Burmistrz Obornik zarządza w dniach do 30 listopada 2018 r. konsultacje społeczne z mieszkańcami  sołectw Gminy Oborniki w sprawie zmiany statutów sołectw Gminy Oborniki.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w następujących formach:

  • przy użyciu internetowych formularzy umożliwiających wyrażenie opinii, które zostaną udostępnione na stronie www.oborniki.pl
  • poprzez składanie wniosków i uwag w formie pisemnej za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub przesyłanych drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W konsultacjach mają prawo brać udział osoby zamieszkałe na terenie objętym zasięgiem konsultacji, które w terminie odbywających się konsultacji mają ukończone 18 lat.

Konsultacje uważa się za ważne bez względu na ilość osób uczestniczących.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież