Poseł Marcin Porzucek o sytuacji w Powiecie Obornickim

Poseł Prawa i Sprawiedliwość nie ma nic przeciwko zbudowaniu szerokiej koalicji w Powiecie Obornickim.

Wyniki wyborów samorządowych do Rady Powiatu Obornickiego wywołały niemałe zamieszanie. Rezultat KWW Tomasza Szramy spowodował, że to ta grupa radnych ma ogromny wpływ na to jak będzie wyglądał podział ról w nowej kadencji. Do tej sytuacji odniósł się Poseł na Sejm Prawa i Sprawiedliwość Marcin Porzucek.

Uważa on, że w Powiecie Obornickim może bez problemu funkcjonować szeroka koalicja, gdzie znajdzie się miejsce dla wszystkich. O swoje walczy nie tylko Prawo i Sprawiedliwość, ale także Polskei Stronnictwo Ludowe. Raczej przesądzone jest obecność w Zarządzie Powiatu Obonickiego Anny Nowickiej. PiS ma nadzieję, że w nowej kadencji będzie miało swojego wicestarostę.

Przypominamy, że oprócz 5 mandatów wywalczonych przez komitet Szramy 4 głosy w Radzie Powiatu będzie miało PSL, 3 PiS, a 2 komitet Romana Szuberskiego. Po jednym mandacie otrzymali: Michał Bogacz ( KWW Gotowi Do Działania) oraz Piotr Desperak (Możemy Więcej).

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież