Doing Business: Georgia - przełożone

Nie dojdzie do skutku spotkanie listopadowe „Doing business: Georgia”.

16 listopada w Poznaniu przy ul. Szyperskiej miało odbyć się spotkanie „Doing business: Georgia”. Niestety zostało ono przełożone na styczeń. Sprawę wyjaśnia Lidia Piechocka z Wielkopolskiego Rozwoju Przedsiębiorczości sp. z o.o. 

Jesteśmy zmuszeni odwołać listopadowy „Doing business: Georgia” z uwagi na nierozstrzygnięte w pierwszym terminie wybory prezydenckie w Gruzji i zaangażowanie zaproszonych gości w kampanię. Przed drugą turą, która odbędzie się 2 grudnia delegacja gruzińska niestety nie będzie mogła przyjechać do Poznania w zapowiadanym licznym składzie, podjęliśmy więc decyzję po konsultacji z Ambasadą Gruzji w Polsce o przesunięciu wydarzenia i zorganizowaniu go w styczniu. O nowym terminie poinformujemy wkrótce.

Jednocześnie zachęcamy do udziału w spotkaniach dotyczących Arabii Saudyjskiej, Kataru i Kuwejtu w dniu 27 listopada, a w grudniu – Kanady, Gwatemali i Urugwaju. Jak zwykle na naszych „Doingach” otrzymacie Państwo pakiet informacji z pierwszej ręki od ekspertów i przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces na danych rynkach. Serdecznie zapraszamy.

Gruzja to jedno z tych państw, które oferuje wiele ułatwień w prowadzeniu działalności. W rankingu Banku Światowego Doing Buisness to niewielkie państwo znajduje się na wysokiej 9 pozycji. Liderem listy w roku 2018 jest Nowa Zelandia. Dla przykładu Norwegia jest 8, Łotwa 19, Niemcy 20, a Francja 31. Polska zajmuje w tym rankingu pozycję 27.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież