Spotkanie w sprawie S11 w Ocieszynie

W Ocieszynie odbędzie się zebranie wiejskie w sprawie drogi ekspresowej.

Spotkania w sprawie S11 odbyły się już w kilku miejscowościach. 29 października odbędzie sie ono w Ocieszynie. Udział w nim weźmie Burmistrz Obornik Tomasz Szrama. 

Wg Sołtysa Ocieszyna Błażeja Pacholskiego droga ekspresowa wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w regionie, ale pozwoli też na szybszy rozwój całego powiatu. Nie oznacza to jednak, żeby budować ją tam, gdzie najtaniej. Warto liczyć się z opinią społeczeństwa.

Początek zebrania juz o 18:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież