Paweł Drewicz przewodniczącym? Kto wiceprzewodniczącym?

Paweł Drewicz ma być Przewodniczącym Rady Miejskiej w Obornikach.

Wiele wskazuje na to, że w Radzie Miejskiej w Obornikach nie zmieni się skład Prezydium Rady. Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy uzyskał aż 14 mandatów w wyborach samorządowych 22 października. Burmistrz Szrama ma więc wystarczającą liczbę głosów, aby decydować o wszystkim. W tej sytuacji wydaje się, że sprawa składu Prezydium Rady Miejskiej w Obornikach jest przesądzona.

Przewodniczącym Rady Miejskiej zostanie zapewne Paweł Drewicz. Rolę zastępców otrzymają dotychczasowi wiceprzewodniczący. Po jednej stronie Pawła Drewicza zasiądzie więc Henryk Brodniewicz, a po drugiej Ariel Mańczak.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież