Będzie brakowało tak ciepłych weekendów

Piękna pogoda zachęciła wiele osób do spędzenia tego weekendu czasu na świeżym powietrzu.

Tak ciepłe dni mają niestety przeminąć już w drygiej części tygodnia. Nie dziwi zatem, że tak wiele osób zdecydowało się aktywnie spędzić ten weekend. Niektórzy wybrali się na kajaki, aby podziwiać złotą jesień z perspektywy rzeki. Sporo grono osób spędzało weekend na rowerach. W parkach, nad rzekami i nad jeziorami pojawiło się też wielu spacerowiczów. 

A wy jak spędzaliści ten ciepły weekend?

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież