Oborniczanie wybrali Radę Seniorów

W niedzielę 30 września wybrana zostało nowych 21 radnych Obornickiej Rady Seniorów.

Późnym wieczorem ostatniego dnia września poznaliśmy nazwiska nowych radnych. Obornicka Rada Seniorów składa się z 21 osób. Znaleźli się wśród nich: Eugeniusz Kierstan, Eugeniusz Gacek, Stanisław Kolanus, Zofia Matelska, Bolesław Marchewka, Teresa Larowska, Mieczysław Jęchorek, Jan Ławicki, Stanisław Kania, Irena Magdziarek, Leokadia Plura, Wanda Przesławska, Zofia Hanyż, Elżbieta Stawna, Edmund Chudzicki, Maria Desperak, Jolanta Grabowska, Maria Urbaniak, Mirosława Zmyślińska, Maria Święcichowska, Elżbieta Borowiak.

Niedzielnym wyborom towarzyszyło duże zainteresowanie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież