Wandale zniszczyli tablice na ścieżce NW

Wandale zniszczyli tablicę informacyjną na ścieżce Nordic Walking w lasach opodal Kowanówka. Miało to miejsce prawdopodobnie po południu w sobotę 22.09.2018.

Ścieżka Nordic Walking w Kowanówku cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego liczymy na to, że być może ktoś z Państwa widział jegomości niszczących tablicę informacyjną zlokalizowaną „na zboczu”. Miejscu odpoczynku specjalnie przygotowanego dla użytkowników ścieżek.

Tablica nie przeszkadzała nikomu ponad 5 lat, niestety najprawdopodobniej w godzinach popołudniowych 22.09.2018 w uroczym miejscu nad Wełną zmieniło się to.

Sprawa zostanie zgłoszona również na policję. W przeszłości najczęściej niszczone było oznakowanie ścieżki, często też zaśmiecano ścieżkę i sam punkt widokowy, teraz przystąpiono do niszczenia znajdujących się tam urządzeń.

Apelujemy do naszych czytelników aby za każdym razem, gdy widzą taki akt wandalizmu robili zdjęcia, mogą one być bardzo pomocne w złapaniu wandali.

Ścieżki Nordic Walking wytyczone zostały staraniem Stowarzyszenia NW-Włóczykije przy pomocy Gminy Oborniki i Nadleśnictwa Oborniki. Tym bardziej przykre jest gdy niszczone jest coś co stworzyli ludzie z myślą o innych … tak wygląda wdzięczność ☹.

tablica 3

tablica 2

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2