Seniorzy spotkali się w Kiszewie

W minioną niedzielę, 26 sierpnia w Stobnicy w Stobnicy odbyło się kolejne VI Parafialne Spotkanie Seniorów mieszkańców parafii Kiszewo.

 

Organizatorami uroczystości byli: inicjatorka i pomysłodawczyni spotkań radna Renata Małyszek, ks. Proboszcz Jan Tetzlaff i Burmistrz Obornik Tomasz Szrama. Ogrom pracy w przygotowanie uroczystości włożyli współpracujący z Renatą Małyszek sołtysi pobliskich miejscowości Maria Sahan, Katarzyna Tomaszewska i Stanisław Pakuła. Nad tym, aby niczego nie zabrakło na stołach czuwały panie Małgosia Madaj, Iwona Sahan, Asia Sahan, Joanna Kalupa, Barbara Pakuła, Danuta Adamek, Maria Frąckowiak i Dorota Polcyn.

O godz.14:oo rozpoczęła się msza św. w intencji seniorów, którą odprawił ks. proboszcz Jan Tetzlaff. O oprawę muzyczną spotkania zadbali: zespół Rożnowianie i pan Krzysztof Warguła, który grał na akordeonie i saksofonie. Ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na sali czekały na Seniorów smaczne potrawy. Dużą atrakcją był ogromny tort który przywiózł Burmistrz i osobiście pokroił, a potem wraz z księdzem Janem i pozostałymi organizatorami poczęstował nim uczestników spotkania. 

Spotkanie odbywało się w radosnej i przyjemnej atmosferze. Wśród uczestników było wielu 80 i 90 latków, którzy na co dzień spędzają czas w swoich domach w otoczeniu najbliższych, a takie uroczystości jak ta, są dla nich jedyną okazją do spotkań ze znajomymi sprzed lat i to w tak licznej grupie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież