Awaria samochodu na dużym moście w Obornikach

W Obornikach niestety znów są korki. To efekt awarii samochodu ciężarowego.

Paraliż komunikacyjny w Obornikach występują na głównych drogach dojazdowych do miasta. Na najważniejszej przeprawie przez Wartę zatrzymał się samochód ciężarowy. Awaria pojazdu na pasie w stronę Poznania spowodowała utrudnienia w ruchu. Odczuwają to szczególnie kierowcy wjeżdżający do Obornik od strony Murowanej Gośliny oraz od Rogoźna.

Oborniki od lat cierpią z powodu braku obwodnicy, która pozwoliłaby odciążyć miasto. GDDKiA przystąpiła do działań na rzecz zmiany tego stanu, ale realizacja tego zadania potrwa do minimum 2025r.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież