Około 70 opon wywieziono do lasu

Około siedemdziesiąt opon samochodowych w nocy z środy na czwartek (4 na 5.07) wywieziono do lasu w okolicy Dąbrówki Leśnej.

Sterta opon samochodowych znalazła się w lesie w nocy z 4 na 5 lipca opodal Dąbrówki Leśnej. Opony musiały być przywiezione samochodem ciężarowym między godziną 22 a 6 rano. Być może ktoś z Państwa widział w tych godzinach podejrzaną ciężarówkę, może z przyczepą, prosimy wówczas o informacje na ten temat.

Co dalej z oponami? Obecnie prowadzone są czynności mające na celu odszukanie sprawcy. Nadleśnictwo Oborniki już wynajęło firmę zajmującą się utylizacją opon, niebawem to nieprzyjemne znalezisko zniknie z lasu.

Co kierowało osobami wywożącymi opony do lasu – odpowiedź jest jedna, zwykła chciwość. Koszt utylizacji jednej opony to od kilku do kilkudziesięciu złotych. Wywożąc do lasu tyle opon zaoszczędzili kilkaset złotych.

Fotografie nadesłane przez naszego czytelnika - Rafała W (dziękujemy).

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież