Naprawa dróg w Obornikach. Korki...

Piątek jak zwykle to najgorszy dzień w Obornikach z uwagi na korki, i tak jest i w tym tygodniu z tą różnica, że drogowcy zafundowali kierowcą dodatkową atrakcję.

Tą atrakcją jest remont ulicy Czarnkowskiej. Praktycznie całe centrum zakorkowane, korki z każdej strony. Na małym moście wprowadzono ruch wahadłowy.

Próba weryfikacji utrudnień w Wojewódzkim Wielkopolskim Zarządzie Dróg w Czarnkowie zakończyła się niepowodzeniem, natomiast na stronie internetowej nic nie ma na temat dzisiejszych utrudnień, jest za to informacja o remoncie drogi 187 od 09.07.2018 (wyjazd w kierunku Murowanej Gośliny).

Nie pierwszy raz drogowcy z Czarnkowa zaskakują mieszkańców obornik remontami w najgorszym możliwym czasie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież