Oborniki. Zamknięty przejazd na Polnej

Dalsze utrudnienia związane z remontem linii kolejowej Poznań – Piła od 7.05.2018.

Jak informowaliśmy wcześniej, https://www.eoborniki.pl/informacje/lokalne/8836-blizej-krotszych-podrozy-z-poznania-do-pily.html,  5 maja miała i ruszyła komunikacja kolejowa na odcinku Oborniki Wlkp. – Poznań. Równocześnie przystąpiono do kolejnego etapu remontu na odcinku w stronę Piły w związku z tym aż do 1 września wprowadzona została komunikacja zastępcza na odcinku Oborniki – Piła.

Realizacja remontu wymusza w najbliższych dniach zamknięcie przejazdu na ul. Polnej w Obornikach. Przejazd ten wyłączony zostanie z ruchu w dniach 7-8.05.2018. Zamknięcie jednego z przejazdów na pewno odbije się na wydłużeniu korków w Obornikach.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2