Będzie wiosną przebudowa DK11!

To już jest pewne. Najpóźniej w przyszłym tygodniu poznański oddział GDDKiA ogłosił przetarg na przebudowę 2 odcinków krajowej drogi między Bogdanowem i Wargowem.

Postęp prac na Zachodniej Obwodnicy Poznania jest coraz bardziej widoczny. Należy więc się spodziewać, że będzie ona dostępna już za kilka miesięcy. To także wywołuje jak najszybszą konieczność przebudowy brakujących 2 odcinków w regionie Obornik: Bogdanowo - Ocieszyn i Ocieszyn - Wargowo.

Jak nas zapewnił Krzysztof Olejniczak z GDDKiA przetarg ma być ogłoszony najpóźniej w przyszłym tygodniu. Prace na drodze mają ruszyć wraz z początkiem wiosny. Największe zmiany na pewno bedą widoczne na wysokości stacji paliw Shell, gdzie powstanie wysepka z wysokim krawężnikiem. Poprawie bezpieczeństwa ma ulec także obszar wjazdu na DK11 z Ocieszyna. Przy okazji GDDKiA dokona poprawek na odcinku Bogdanowo-Oborniki, gdzie zostały zgłoszone uwagi.

Nieuniknione są więc kolejne korki, które na tej arterii odczuwamy od kilku lat. Pocieszające jes to, że w tym regionie są one ostatnimi.

Komentarze   

-1 #2 mch 2014-02-14 18:11
które wysepki wg Ciebie nie poprawiają bezpieczeństwa?
Cytować
0 #1 gość 2014-02-13 22:29
Pewnie znowu jak grzyby po deszczu wyrosną pseudo-bezpiecz ne wysepki jak w Bogdanowie,któr e zamiast poprawić bezpieczeństwo utrudniają tylko ruch a w nagłych wypadkach przejazd służb ratunkowych!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież