Pierwszy tydzień ferii w Ryczywole zakończony

W Ryczywole odbywają się przez cały czas zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wiemy co Gminny Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką przygotowali na kolejne dni.

Pierwszy tydzień dzieci rozpoczęły od uczestniczenia w przedstawieniu "Pan Wołodyjowski" w wykonaniu krakowskiego teatru ART-RE. W kolejnych dnia odbywały się warsztaty plastyczne, gry i zabawy integracyjne oraz nauka śpiewu.

W drugi tydzień ferii przygotowano kolejne atrakcje. Tym razem na dzieci i młodziez czekają: nauka gry na instrumentach dętych, nauka śpiewu, warsztaty gitarowe, gry i zabawy, a w czwartek odbędzie się spotkanie z poetką Barbarą Zielińską.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież