Tym razem to OSP liczą na naszą pomoc

Ochotnicze Straże Pożarne naszego powiatu liczą na pomoc każdego z nas. Nie bądźmy obojętni.

Przez cały rok strażaków OSP widzimy m.in. przy zabezpieczaniu imprez masowych, na szkoleniach z pierwszej pomocy no i oczywiście w chwilach zagrożenia naszego życia i majątku. Rzadko kiedy mamy możliwość odwdzięczenia się im za ich pracę. Na początku każdego roku nadarza się ku temu okazja.

Strażacy nie mogliby działać, gdyby nie samochody, wyposażenie, odzież i wiele drobnych rzeczy, bez których nie mogłyby sprawnie funkcjonować. Możemy im pomóc przekazując na ich konta 1 procent naszego podatku. To nic nas nie kosztuje. Wystarczy w odpowiednim miejcu naszego rozliczenia podatkowego wpisać numer KRS Związku Ochotniczych Straży Pożarnych (0000 116 112) oraz dopisać adres jednostki (np. OSP Ocieszyn, 64-600 Oborniki, OSP Rogoźo, ul. Nowa 4, 64-610 Rogoźno).

Tak niewiele, ale może komuś uratować życie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież