Bogdan Bukowski nie jest już radnym

Podczas odbywającej się dziś 31 stycznia sesji Rady Miejskiej w Obornikach radni wygasili mandat Bogdana Bukowskiego.

Polityczne szachy z udziałem Bogdana Bukowskiego zakończyły się dzisiaj. Radni podjęli decyzję o wygaszeniu mandatu radnego. Decyzja jednak nie była jednoznaczna. Wstrzymali się od głosowania: Renata Wąsowicz i Paweł Dreger. Opozycja była przeciwna wygaszaniu mandatu. Pozostali radni byli za podjęciem takiej decyzji.

Ponieważ wygaszono także mandat Krzysztofa Hetmańskiego, który objął stanowisko kierownicze w oświacie gminnej, w najbliższym czasie w Radzie zasiądą 2 nowe osoby. Najprawdopodobniej będą to Piotr Desperak oraz Włodzimierz Majchrzak.

Komentarze   

0 #2 ola 2014-02-01 17:04
Teraz to co chwilę będą takie zagrywki. Teraz liczy się tylko poparcie ludu. nie zdrowy rozsądek.
Cytować
0 #1 Marcin T. 2014-01-31 17:58
no...
ale że Dreger się wyłamał? Pewnie to element kampanii, chciał na siebie zwrócić uwagę.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież