Pomóżmy Ukraińcom! Trwa zbiórka odzieży! (film)

W Kijowie od kilku tygodni trwa walka Ukraińców o lepsze jutro. Możemy im pomóc przetrwać zimową aurę.

Zimowa aura na kijowskim Majdanie daje się we znaki opozycji. Pomóc chce im m.in. małżeństwo Switłany i Piotra Hoffmannów. Zostało niewiele czasu, bo do środy wieczora - mówi sołtys Wymysłowa. Organizujemy zbiórkę wszelkiej ciepłej odziezy: kurtek, polarów, kocy, czapek, rękawiczek. Na pewno przyda się także długoterminowa żywność. Przede wszystkim potrzebna jest jednak Ukraińcom odzież.

Dary można dostarczać do Wymysłowa nr 26. Państwo Hoffmann czekają na wszelkie dary. Dla ułatwienia kontaktu podają także swoje numery telefonów: 604-783-172 oraz 606-407-724.

Zbiórka trwa do środy 29 stycznia wieczora. Wówczas bowiem wszystkie dary przewiezione zostaną do większego magazynu w Poznaniu, skąd już pojadą na Ukrainę.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież