Przejdź do głównej treści

W Ryczywole jeden referat na kwarantannie

| eoborniki.pl, UG w Ryczywole | Lokalne

Pracownicy jednego z referatów w Urzędzie Gminy w Ryczywole przebywają na kwarantannie.

W ryczywolskim urzędzie potwierdzono zakażenie koronawirusem u jednego z pracowników. W związku z powyższym wprowadzono kwarantannę w tym referacie. Wójt Henryk Szrama poinformował nas o natychmiastowych wprowadzeniu ograniczeń w spotkaniach. Sytuacja ta potrwa dziś oraz jutro. W poniedziałek 19 października ryczywolski magistrat ma powrócić do normalnej pracy.

Przypominamy, że Wielkopolski Urząd Wojewódzki podał dzisiaj dane o 16 nowych zakażeniach w powiecie obornickim. 

Nadia Janka była gościem Burmistrza Rogoźna Łukasza Zaranka. Powodem były sukcesy rogozińskiej nastolatki.
Powiat Obornicki pozyskał pożyczkę z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Pozwoli ona zbudować boisko przy Zespole Szkół i. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.
Już w grudniu ulice regionu rozświetli świąteczny konwój aut i sań – Moto Mikołajki 2025! Święty Mikołaj wraz z elfami i Grinchem odwiedzi dzieci, które czekają na prezenty, uśmiech i sporą dawkę świątecznej magii.
Po zakończeniu prac przy wymianie pieca w Świetlicy Wiejskiej w Nowołoskońcu mieszkańcy znów spotkają się w odnowionym budynku. Już 8 listopada o godz. 18:00 odbędzie się tam Dzień Seniora – z poczęstunkiem, biesiadą i pokazem ratowniczym OSP.
Pojazd Polaris RZR TRAIL S 1000 został wybrany przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach ze względu na swoje właściwości terenowe, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania - pisze w piśmie w odpowiedzi na nasze pismo Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.
W Jaraczu intensywnie myślą o zbliżających się małymi krokami świętach Bożego Narodzenia.
Przed budową nowego boiska przy ul. Objezierskiej w Obornikach zebrano ziemię i trawę. Dokąd ona trafiła?