Piotr Kuberski wspomina walkę w Abu Dhabi (wywiad)

Piotr Qbear Kuberski marzy o kolejne walce na azjatyckiej gali.

Pomysł wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich pojawił się nagle. Chęć przeżycia niezwykłej przygody była duża. Piotr Kuberski będąc w ciągu treningowym podjął więc od razu decyzję o wyjeździe do Azji.

Jak wspomina wyjazd na azjatycką galę walk Warriors 10? Odpowiedź na to pytanie, ale i na inne znależć można w poniższym wywiadzie przeprowadzonym w ANKOS MMA w Luboniu.

Piotr Qbear Kuberski - gala Warrriors 10 Abu Dhabi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież