Tomasz Nowicki o gali w Rokietnicy i kolejnych planach (film)

Tomasz Nowicki określił walkę w Rokietnicy jako jedną z najtrudniejszych w całej swojej karierze.

Walka z Andrzejem Świątyjem była niezwykle ciekawa dla kibiców. Spotkanie 2 mańkutów nie było najczystszym technicznie pojedynkiem, ale na pewno trzymało w napięciu do ostatniej rundy. O rokietnickiej gali, ale także o najbliższych planach opowiedział nam Tomasz Nowicki 5 lutego. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Tomasz Nowicki - wywiad po gali w Rokietnicy

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież