W czwartek otwierają wiadukt na Staszica

Oborniccy kierowcy zyskają od czwartku przejazd nowym wiaduktem wzdłuż ulicy Staszica.

Nadal nie jest znana data otwarcia drogi po torach wronieckich w Obornikach. Pesymiści od dawna zakładali, że będzie problem z oddaniem do użytku drogi do końca roku 2019. Optymiści widząc niezwykłe szybkie tempo prac wierzyli nawet w przełom października i listopada. Rzeczywistość zaczyna przedstawiać obraz, który może przyznać rację pesymistom.

Droga jest już gotowa od kilku tygodni. Trwają odbiory. Nie ma zgody jednak nadal na otwarcie drogi. Nikt nie wie kiedy to nastąpi. Dla części mieszkańców miasta jest jednak dobra wiadomość. Nad ul. Wroniecką ( taką propozycję nazwania drogi po byłych torach zgłosili radni) będzie można przejechać nowym wiaduktem (wzdłuż ulicy Staszica). Taką informację podał Urząd Miejski w Obornikach.

 

 

 

Banner Focus 800x250 11 2019

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież