Nową drogą pojedziemy w grudniu

Nadal trwają odbiory techniczne budowanej od roku drogi po torach wronieckich.

Od roku obserwowaliśmy niezwykle szybki postęp prac przy budowie drogi po torach wronieckich. Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich informuje, że trwają w tej chwili odbiory techniczne. Przed WZDW pozostał także ten najważniejszy - budowlany. 

Nie jesteśmy w stanie określić na dzień dzisiejszy kiedy dokładnie otworzymy drogę. Na pewno będzie to grudzień - usłyszeliśmy dziś w WZDW.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmi Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego skupił się na pracach przy S5. Droga w Obornikach musi poczekać.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież