Program "Czyste powietrze"

W dniu 7 sierpnia 2019 r. Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski podpisał z Prezesem Zarządu WFOŚiGW w Poznaniu Jolantą Ratajczak, Porozumienie w sprawie wspólnej realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

 

Celem zawartego porozumienia jest usprawnienie realizacji przedmiotowego Programu, a także dotarcia do jak największej liczby potencjalnych wnioskodawców z terenu gminy Rogoźno poprzez doradztwo i pomoc w procesie składania wniosków o uzyskiwanie dofinansowań przez mieszkańców.

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Rogoźnie, ul. Nowa 2, w każdy poniedziałek począwszy od dnia 19.08.2019 r. w godzinach od 10 do 18, pok. 19a – Pani Magdalena Skrzypek.

 

Informacja telefoniczna pod nr tel. 785-009-406

 

Szczegóły o programie dostępne pod adresem: http://www.wfosgw.poznan.pl/program-priorytetowy-czyste-powietrze/

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież