P.Woszczyk o podpisanej 24.07.19 umowie na komunikację

 Komunikacja gminna powróci 29 lipca z drobnymi korektami w rozkładach.

Według zapowiedzi firmy Arriva i władz Obornik autobusy pojawią się na trasach ponownie rano w poniedziałek 29 lipca. Pojawią się jednak zmiany w rozkladach. Prace nad przystosowaniem nowej firmy mogą rozpocząć się już 25.07. Piotr Woszczyk obiecuje, że rozkłady będą publikowane jak najszybciej.

W ocenie Z-cy Burmistrza podpisana umowa nie nadwyręży finansów gminy. Negocjacje z firmami przeszły sprawnie, jak widać była spora determinacja ze strony władz Obornik. Podpisanie umowy z firmą Arriva nie zamyka jednak sprawy, umowa dotyczy świadczenia usług tylko na rok. Gmina musi jak najszybciej przygotować i ogłosić przetarg na dalsze lata.

 

 

UWAGA, jeżeli nie widzicie Państwo filmu, oznacza to, że nie została potwierdzona zgoda na pliki cookis, niezbędne do prawidłowego wyświetlania całej zawartości portalu!

Zapraszamy do oglądania pozostałych filmów na naszym kanale yotube.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież