Dzieci przejęły władzę w Rogoźnie (foto)

W Rogoźnie 3 czerwca do władzy doszły dzieci.

Dziś szczególny dzień w gminie Rogoźno - dzień dużych zmian! Pracę na stanowisku Burmistrza Rogoźna rozpoczęła Patrycja Gomulec. Z kolei Marta Ostrowska zastąpiła Macieja Kutkę na stanowisku Przewodniczącego Rady Miejskiej. Mamy też nową Prezes OSP w Rogoźnie, Joannę Budzińską! - czytamy na profilu Gminy Rogoźny.

Skąd ta akcja?

Wszystko w ramach akcji "Dzieciaki przejmują miasto" organizowanej w ramach obchodów Dnia Dziecka. Uroczystego przekazania władzy w mieście na jeden dzień dokonał Burmistrz Roman Szuberski wraz z Przewodniczącym Rady, Maciejem Kutką, oraz Prezesem OSP w Rogoźnie, Romanem Jaśkowiakiem!

Młodym Władzom życzymy dobrych rządów!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież